Viimsi SPA

Kui tavaliselt tähendab spaasse minek pikemat sõitu Tallinnast välja, siis mõnikord saab ka kergema vaevaga. Muidugi peab tunnistama, et nt Kuressaarde minekul lisab sõit omamoodi romantikat.

Kes Saaremaal Grand Rose`s on käinud, sellele tundub sama omaniku Viimsi Spa tuttav. Hotelli osa vast mitte, aga just spaa ja saunakeskus. Ala ei ole suur, aga teha on palju, kõik on suhteliselt hästi läbi mõeldud ja visuaalselt väga kutsuv. Muidugi stiili on Grand Rose`l rohkem.

IMG_20130725_120203

Välisilmelt võiks maja pigem haiglaks nimetada

Interjöör on OK. Kahju, et rõdusid pole (on vist ainult sviitidel). Toas ruumi on, ka lapsevoodile.

P1030050

Standard tuba

Kuna Tallinn on nii lähedal, siis ei ole karjuvat vajadust erinevatele meelelahutuse võimalustele. Siiski on nende valik majas muljetavaldav. Inglise pubi, lobby`s asuv sushirestoran ja värskelt avatud kino. Ega vist paljud spaahotellid ei saa midagi sellist vastu panna. Kas üldse.. Aga noh, see selleks. Me olime väikse lapsega ja midagi huvitavat teha nagunii ei saanud 🙂

Laps ei tahtnud kuidagi magama jääda ja nii jäi restorani minek päris hiljaks. Täpselt kellaaega ei mäleta, aga lootsime midagi siiski saada. Paraku ei. Uksele tuldi suht jämedalt vastu ja suunati lobby baari pähkleid näksima. Sellega meenus lugu tuttavatelt, kellel Viimsis ettebroneeritud massaazid ära unustati. Personaliga peaks vist tegelema rohkem..

P1030071

Kui laps ei võimalda restorani nautima minna, saab vähemalt tuppa sushit tellida.

Viimsi oli meil lapsega esimene spaa külastus ja olime valmis, et tuleb teha teatud mööndused. Täit naudingut ei saa. Eks seetõttu oli ka latt madalamal, aga mulje hotellist ja spaast jäi enam-vähem hea. Kujutan ette, et kui on äsja tehtud pikemad ringid kodumaal ja spaa isu peale tuleb, siis on Viimsi tugev kanditaat. Konkurendiks võiks pidada Laulasmaad, mis kindlalt lööb asukohaga (ilmselt ka restoraniga – Wicca), aga muus osas vast alla jääb.

18+ Spaa. Ligi 2 aastat hiljem jõudsime sinnamaale, et tuli ära proovida uus 18+ spaa osa, mis ehitati olemasolevale juurde. Asja mõte on selles, et oleks koht, kus nautida rahu ja vaikust. Korraga alal viibivate inimeste arv on piiratud ja nagu nimigi ütleb, ei saa lapsed üldse sisse. Ka hind ei lase massidel koguneda, sest 35 € 3 tunni eest pole kindlasti odav. Isegi hotelli külastaja peab korraliku summa välja käima. Kaval on minna tööpäeval ja hommikupoole, siis saab 3h lõõgastust 25 € eest.

Tutvustavat videot vaata siit: http://www.spatallinn.ee/en/spa-18/

Suurusega 18+ spaa ei löö. Küll aga detailidega. Saunad on kõik erilise nüansiga, nt voolava veega sein aurusaunas või mee ja muda saunad, kus reaalselt mett ja muda peale määrida annab. Baldahhiiniga lesilad, kus saad jälgida suurel ekraanil loodusfilmi, jaapani vann, puuvilja nurk jne. Super. 3 tundi läks ära ja oleks veel olnud. Tavaliselt üle 2-3 tunni korraga välja ei venita. Pole kahtlust, et hetkel on see Eesti parim spaa. Kuigi tihti just kahepeale 70 € välja ei käiks (ega ka 50 €), aga ehk ei peakski see olema koht, kus viimsikad igal reedel käima hakkavad.

 

Advertisements
Rubriigid: Spaad ja hotellid, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s