Strand ja Supelsaksad

Alati kui käime restoranis või naudime mõnd spaad, anname pärast kogetule hinde. Nendest hinnetest moodustunud pingereas on Strand suht keskel, aga ometi pole me kusagil mujal käinud nii palju kui Strandis. Ei ole seal riigi parimat spaad ega restorani, pole maja ise või toad teab mis uhked ja pole ka hind eriliselt soodne.

Sviit

Juuniorsviit läbi kahe korruse

Läbi kahe korruse ulatuvas toas pole iseenesest midagi vaimustavat, aga midagi teistmoodi ikka. All on vannituba, elutuba ja rõdu ning üleval magamine koos väikse WC-ga.

Strand (2)

Esimesed soojad ilmad, vaade merele ja tervitus maja poolt

Rõdu vaade avaneb merele ja veekeskuse terrassile. Seal olnuks niisamagi mõnus istuda, aga meile toodi puuviljakorv ja vahuvein, mida paketis tegelikult ei olnud. Võta nüüd kinni, kas tehti toaga viga või käib see sviitide juurde.

Strand (3)

Veekeskuse väga suur ei ole. Paar sauna ja mõned basseinid, küttega lamamistoolid ja üks mullikas. Ajab asja ära

Et siis miks me siis Strandi nii mitu korda oleme sattunud? Asi on komplektsuses. Eriti talviste rääbakate ilmadega ei viitsi tavaliselt kuhugi liikvele minna. Strandis peatudes ei olegi selleks mingit põhjust, sest ühe katuse all on kõik olemas – restoran, saunad ja ööklubi. Tegelikult peab sellest rääkima minevikus, sest mitte palju peale meie külastust ööklubi suleti ja selle ruumidesse tehti vist konverentsi saal. Njaa. Karm värk. Eks see mõjutab ka meie edasist Strandi külastamise sagedust.

Punkte Strandile seekord 8,5 (standard toaga saanuks vähem)

Kui talvel on kaval kohapeal einestada, siis suvel võiks eelistada mõnd põnevamat kohta. Meieni jõudis kuuldus Supelsaksade headest roogadest ja suundusime õhtusöögiks sinna.

Strand (4)

Tursamaks kohapeal küpsetatud võisaiaga 5

Sai oli küll küpsetatud kohapeal, aga see fakt midagi juurde ei andnud. Tursamaks maitses hästi, aga topsi lõpupoole hakkas üha enam häirima liigne õli. Ausalt öeldes pole tursamaksa varem proovinudki, ehk peabki olema nii rasvane? Kui nii, siis võiks kogus väiksem olla.

Strand (5)

Maitsevõi ja riivsaiaga üleküpsetatud rohekarbid 4.5

Rohekarpidele etteheiteid ei ole. Julgeme soovitada.

Strand (6)

Tänaseks menüüst lahkunud vein

Pearoogade valik eriti suur ei ole. Mõned nimetused vaid. Sõelale jäid part ja veis.

Strand (7)

Veise sisefilee kartuligratääniga 16

Veis nägi hea välja ja maitses nii nagu võis oodata. Süüa kõlbas muidugi ka part, aga no mis väljapanek see on. Ega ei kutsu küll, või mis?

Strand (8)

Pardikoib punase veini kastmes mustade ploomide ja “purjus pirniga” 13

Supelsaksad sobiks oma sisustuse ja kundedega Tallinna Kalamajja. Tundub, et oleks sattunud vanaema juurde, kes pole mitukümmend aastat ühtgi uut asja ostnud. Stiilipuhas.

Maitseelamust ootasime veidi rohkem kui saime. Ikkagi 37. koht 2013 aasta parimate restoranide tabelis. Üks kahest Pärnu restoranist, mis üldse 50 parema hulka said (teine oli Ammende 25. kohal). Strandi õhtusöök oleks muidugi oluliselt tuimem olnud.

Punkte panime tagasihoidlikud 6,5

Advertisements
Rubriigid: Restoranid, Spaad ja hotellid, sildid: , , , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s