Meresuu Spa & Hotel

Väiksemaid majutusasutusi on Narva-Jõesuus väga palju. Hotelle, eriti veel veekeskusega, kuigi palju ei ole. Seepärast plaanisime mõned aastad tagasi avatud Meresuusse minna juba ammu. Kunagi ei olnud aga sobivat pakkumist. Alati leidus mõni ahvatlevam variant ja Meresuule omistasime püüdlikkuse puudumise pärast veidi parema klassi hotelli maine.

Meresuu (1)

Standard tuba. Toa välimus on OK, kõik toimib (isegi vesi läheb ära) ja puhtuse üle ei saa kurta

Väljast on maja kole klots ja ilma rõdudeta. Asub paar sada meetrit merest eemal. Nii toal, kui ka muul sisustusel üldiselt pole viga. Kõrguse tõttu on ülemistel korrustel väga hea vaade.

Kohe saabudes torkab silma (või kõrva) probleem keelega. Neiu vastuvõtus räägib tüüplaused ära. Pikema jutuga jääb jänni. Restoranis on seis umbes sama või isegi kehvem. Spaa vastuvõtu tüdrukud oli väga tublid, aga massöör seevastu eestikeelset sõna öeldud ei saanud. Hotelli asukohta arvestades see väga ei üllata muidugi.

Meresuu (2)

Stiilne istumisnurk läbi ülemiste korruste kulgevas aatriumis

Spaas proovisime ära kombihoolitsuse kahele, mis sisaldas vanni, massaazi ja pärast klaasikest vahuveini. Jäime rahule. 60 € eest mõnu küllalt. Üldiselt jätab kogu spaa korrus korraliku mulje. Päris asjalik on ka veekeskus. Näeb välja nagu tavaline ujula, aga teha on suht palju ja saunavalik tasemel. Ka lastega ei jää hätta. Ettevaatlik peaks olema  basseinibaariga, kus toimetab väga aeglane inimene ja kindlasti ei maksa proovida hapniku kokteili, mis kujutab endast topsitäit mahlavahtu. Ilma naljata 🙂

Õhtusöögile minnes oli Meresuu parem tase meie jaoks juba kahtluse all. Õhtu edasine kulg sai aga ainult kinnituseks, et teenindusega on selles majas küll tõsine jama. Suur saal keskendub buffeele. Enamus a la carte laudu on eraldi väikeses ruumis, mis iseenesest on poisitiivne. Buffee möllu sees ei tekiks kindlasti mingit meeleolu.

Meresuu (3)

Narva jõe delikatessid – silmud ja tindid. Vist suurim õnnestumine tol õhtul.

Eelroogi ootasime ligi tund ja jäi mulje, et saime varem kui oleks pidanud, st teised ootasid miskipärast veel kauem. Üks suurem seltskond väikeste lastega tõi omale ise baarist veinid, sest ootamine venis juba ülemõistuse pikaks. Eelroogadega läks neil oluliselt kauem ja lõpuks toodi praed enne salateid. Kui juba viisakuse kaotanud seltskond ütles, et loobuvad salatitest, sest ei soovi peale pearooga enam salatit, vastas teenindaja imestusega, et need on ju valmis juba. Uskumatu.

Meresuu (4)

Veise carpaccio millegi erilisega ei üllatanud. Maitsetu

Järgmisel päeval leidsime lifti seinalt miski romantilise õhtusöögi pakkumise. Tundus mõistlik, aga restoranis meile seda ei mainitud ja menüüs kah polnud. Võibolla oligi hea, sest üks paar romantikuid jõllitas mõnda aega lauda toodud ühte praadi ja kui teine tükk aega ei tulnud lasti see tagasi saata. Selle paarikese kannatus tol õhtul katkeski ja enne kui mõlemad road korraga jõudsid tulla, jalutasid nad lihtsalt minema.

Meresuu (5)

Part hirmkoleda kastme all. Liha oli OK

Pearoogade ajaks oli restoran juba suht tühi ja need saime päris kärmelt. Kui part nägi lihtsalt kahtlane välja, siis medium veis oli ikka väga rare ja hirmsuure tükina. Magustoiduga ei viitsinudki mässama hakata. Ca 70 € arve (ilma veinitamiseta) lihtsalt ei ole pakutud toidu ja teeninduse kvaliteediga proportsioonis.

Meresuu (6)

Veiseliha

Fuajees on alatipõlev gaasikamin, mille ees otsustasime õhtu lõpetada. Vitriinist tellisime koogid ja restorani baarist joogid. Tundub uskumatu, aga peale õhtusöögi-saagat jäeti kokteil lihtsalt toomata. Mõne aja pärast küsima minnes isegi ei teatud, mida vaja teha on ja paluti menüüst uus tellida. Võtsime asja huumoriga ja ei lasknud oma tuju rikkuda.

Meresuu (7)

Muhe kamin ja Leffe õlu. Kokteil oleks ka pildil, aga see unustati lihtsalt toomata

Hommikusöögi varustatus oli päris tasemel. Rahvast oli palju ja kõik kippus otsa saama, aga suht kiirelt toodi uus. Puudust milleski tundma ei pidanud.

Nägime söömas ka Ilmar Raagi ja mõtlesime, et ilmselt tema pilt maja külastanud staaride kõrvale seinale ei pääse, sest personal kindlasti ei ole etv vaatajad ja lihtsalt ei tunne teda ära. Meile tuntud nägudest olid seinal president, Anne Veski ja Gerli Padar.

Meresuu (8)

Vaade 11. korruse aknast. Härmas puud ja aurav meri

Et siis selline kogemus sedapuhku. Ei saa öelda, et elamust ei olnud. Seda nii heas kui halvas mõttes. Mingite tingimuste kokkulangemisel kindlasti puhkaks Meresuus veel. Protseduure võtaks ka ja saunataks ja käiks rannas jalutamas, aga restorani enam ei läheks.

Meresuu (9)

Panime punkte ka. Kokku 7/6

Advertisements
Rubriigid: Spaad ja hotellid, sildid: , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s