Radisson Blu Olümpia

Eks ta kipub nii olema, et Tallinlane tahab ikka spaasse või ka lihtsalt hotelli minna kusagile kaugemale.  Nii jäävad aga kodulinna pärlid proovimata. Meil on kindel plaan kunagi Swissis võimalikult kõrgel tuba võtta, aga sel jõulul haarasime kinni Estraveli poolt pakutud  Olümpia Hotelli paketist.

Nädalavahetusepakett maksis 119 € (+4 € Estraveli broneerimis tasu) ja sisaldas järgmist:

  • majutus kauni vaatega Superior klassi toas
  • puuviljavaagen toas
  • tervisekeskuse kasutamine
  • 2×15 € vaucherid restoran Sensos
  • Super Buffet hommikusöök
  • tasuta wifi ja parkimine (kui tavaliselt on tasuta parkimine lihtsalt üks koomiline lisapunkt, siis Tallinna südalinnas on asjal pointi küll)

Väga hea mulje jättis juba check-in. Suhtumine on üliviisakas ja proffessionaalne. Hetkeks tõmbas küll kinni küsimus restorani vaucherite kohta, aga minutiga oli asi lahendatud. Toa saime 22. korrusele (kokku on 26). Pakuti ka suitsetajate tuba, mida polegi varem eriti kuulnud.

Olümpia-(2)

Pindalalt on tuba küllaltki väike, aga saadaolev ruum on väga efektiivselt ära kasutatud. Isegi vann on ära mahutatud, mis on küll poolenisti klaasseina taga, st kui uks sulgeda, on vannis olija nähtaval välisuksest tulijale. Samuti ei summuta wc uks hääli 🙂 . Sisutus on stiilne ja ei ilmuta väsimuse märke. Puudust millestki tundma ei pea. Lisaks tavapärasele hotellitoa nännile on toas ka triikimisvahendid ja kohvi valmistamise varustus. Kõik on puhas ja meeldiv.

Olümpia-(8)

Club26 nimeline tervisekeskus kujutab endast jõusaali, sauna ja 16 m pikkust basseini. Ei midagi erilist, aga Olümpiasse minnes rahvas vast ei ootagi 7 erinevat basseini ja liutorusid, või mis? 🙂

Olümpia-(7)

Üks kindel asi, mille poolest Olümpia muudest hotellidest erineb ja mida mujal eesti linnades sama võimsana pole, on vaade. Eriti mere suunas. Üks toa seinast on aken ja aknalauad on ca 50 cm lai, nii et sellel saab mugavalt lebotada ja vaadet nautida. Aken avaneb kahjuks vaid niipalju, et seebikas mahub välja, aga peegelkaameraga peab pilti tegema läbi klaasi.

Olümpia-(10)

Ei söandaks öelda, et meie pakett oli soodne, aga Radisson Blu Olümpia kodulehelt selgub, et Superior klassi toa hinnad algavad 107 eurist. Selles valguses pole nagu vigagi. Ja taset on selles majas selgelt rohkem kui keskmises eesti hotellis. Võtame kasvõi hommikusöögi, kus me ei suutnud nimetada ühtegi puuduolevat asja (lõhe, vorstikesed, muna, praekartul, peekon, singid, juustud, roheline, jogurtid, pirukad, mahlad+ värske kohv kannuga otse lauda jne).

Meeldiv oli ka õhtusöök Sensos, mille vauchereid pakett sisaldas. Lähemalt vt – restoran Senso.

Punkte tuli koguni 8/9

Advertisements
Rubriigid: Spaad ja hotellid, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

One Response to Radisson Blu Olümpia

  1. Pingback: Restoran Senso | Reisid, matkad ja maitseelamused

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s