Basiilik

Kobarkinos asuv Basiilik on koht, kus käivad inimesed õlut joomas, kohvitamas või einestamas. Hea tulla enne ja/või peale kinoseanssi. Kõrva hakkab palju turiste, nagu südalinnas ikka. Meie kinos tookord ei käinud, küll aga oli kaasas vaucher, mis poole hinnaga suure pizza lubas anda. 

Portsud on suured ja toitvad.  Kindlasti super koht kliendile, kes eelistab korralikku kõhutäit. Esimeseks valikuks võetud Bruschetta-taldrik oli tohutu. Maitselt hea, aga veidi liialt neutraalne.

Bruchetta külsuitsulõhe ja mozzarellaga – 4,90 €

Kitsejuustusalatis olid salatilehed pisut närtsinud. Juust ise oli väga suur ja polnud tasakaalus muude lisanditega. Aga kitsejuustu enda vastu pole mul kunagi midagi.

Grillitud kitsejuustusalat, mee ja chilliga glasuuritud kreekapähklitega 6,50 €

Pitsad on suured, eriti kui mõned bruchettad juba lipsu taga. Ilma eelroata oleks ühele vast paras. Kirjutamise hetkeks on külastusest juba mõniaeg möödunud ja miskipärast ei suuda kuidagi meenutada, kuidas see pizza ka oli. Siit võib järeldada vaid seda, et mekk oli OK. Kehv polnud ja suurepärane ka mitte – lihtsalt hea.

Singi-mozzarella pizza šampinjoni ja paprikaga – 7,5 €

Marini pearoog oli nime poolest eriliselt huvitav ja kutsus proovima. Rulaad oli kahjuks natuke pudruja konsistensi ja vähese mekiga.

Toorpeekoni-kanarulaad 200g, kitsejuustu-viigimarjatäidisega grillitud baklazaani, zuccini ja paprikaga, chilli-mangokastmes – 9,50 €

Kahjuks ei jäänud teenindaja nimi meelde, aga meile tema tegevus väga meeldis. Tüdruk teadis, mis teeb. Koha enda ja toitude kohta nuriseda poleks mõtet, aga suurt kiitust millegi kohta ka ei tule. Et üsna emotsioonitu külastus oli seekord. Süüa võiks seal teinekordki, aga meie lemmikkohtade ridu Basiilik kindlasti ei täendanud (vt ka Tripadvisori hinnanguid).

Punkte meilt 7/7

Advertisements
Rubriigid: Restoranid, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s