DrumSticks

Nähes seda, kui palju uusi aasiapäraseid toidukohti avatakse, on selge, et sedasorti köök kogub meil järjest populaarsust. Ka meie endi puhul on seda märgata. Kui veel mõniaeg tagasi tähendas “millegi hea” söömine näiteks šašlõki kohta minemist, siis viimasel ajal liigub mõte pigem kausitäie nuudlite ja magushapu kana juurde. DrumSticks sai valitud just seepärast, et sinna on pidevalt saada 50% vauchereid (ei sisalda jooke).

Nagu hiinakad ikka, ei hiilga ka DrumSticks oma miljöö poolest. Seevastu teenindus oli ka päeva lõpus viisakas ja sõbralik. Võrdluseks võiks tuua meie suurima hiinasöögikoha keti, kust ükskord tuli lihtsalt minema jalutada, kuna teenindaja ignoreeris leti taga ootavat klienti.

Kuna kõik tellitu tuuakse nagunii suht korraga lauale, siis klassikalistest eel- ja pearoogadest rääkida nagu ei saakski. Lähtudes aga menüü kategooriatest, valisime eelroogadeks krõbekana ja Drumsticks special supi. Värske tsilli ja küüslaauguga krõbekana oli tõeliselt maitsev, aga meie tegime selle vea, et tellisime kõrvale nuudlid. Nuudlid, mis on ise mingil määral maitsestatud ja veidi soolased, ei suutnud tugevat kana neutraliseerida. Riis oleks raudselt parem olnud. Supi välimus oli küll ekstreemne (süsimust), aga maitse poolest täiesti meeldiv.

Lookas laud

Pearoogade nimistust leidsime hoisini sealiha ja hiidkrevetid küüslaauguga. Kui üldjoontes võiks valikuga rahule jääda, siis kerge kiiks oli mõlemal siiski juures. Krevettide puhul häiris liigtugev paneering, mis maitset summutas. Hoisini kastmes oli aga miski magus maitse, mida teiste hiinakate hoisinis pole ja tundus seega võõrkehana (siit läheb punkt meie suurima hiinataoidu keti kasuks 🙂 ). Ka pearoogade kaste oli sedavõrd tugeva maitsega, et kõrvale tasuks kindlasti riisi eelistada.

Kaasa olime võtnud 4-euriseid vauchereid 3 tk ja peaaegu täpselt sai ka 24 euri arve täis. Lisaks tuli maksta rohelise tee eest. Nagu varemgi on juhtunud, jätkus ka seekord koju kaasa viidud toidust veel üheks korralikuks söögikorraks. Punkte 7/6

Advertisements
Rubriigid: Restoranid, sildid: , , . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s