Spirit

Eesti restoranide peakokad valisid 2010. aastal Restorani Ö fine diningu kategoorias 2. kohale. Spirit jagab Ö-ga kööki, aga on hoopis teisest hinnaklassist. Spirit ise platseerus Tallinna restoranide hulgas 19. kohale.

Kohale jõudsime kell 7 ja leidsime eest praktiliselt tühja ja jahedavõitu koha, kuid õnneks ei takistanud see end hubaselt tunda.

Isutekitamiseks tellisime sushivaliku, kus parimaks suutäieks oli angerja ja avokaado futomaki. Pildil olev komplekt kokku ca 15 euri.

Põhiroogade valik oli suht väike, vaid 5 nimetust. Mann seda päris “võitjat” ei leidnudki ja rahuldus suitsukana-sinihallitusjuustu pastaga. Rait võttis tallekotleti rosmariini kastmes. Viimane maitses küll väga hästi, aga lõpetama pidi selle taldrikutäie siiski Mann, sest valik sai “hakklihakastme ja boršisupi” mehele liiga julge.  Ja Rait lõpetas muidugi pasta. Et keegi ei peaks Manni õgardiks 🙂

Pearoog söödud, leidus kõhus veel vaba ruumi kreembrülee ja vaarikasorbee jaoks. Tegelikult jäi veel ruumi peale magusatki, aga ei saaks ka öelda, et lahkusime näljastena. Arve kokku 45 euri (alkovaba õhtu) ja emotsiooni parasjagu. Punkte 6/7

Advertisements
Rubriigid: Restoranid, sildid: . Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s